Harmony Haven (1.0.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Logo
sv: Logotyp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: email
sv: e-post

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Footer Bottom
sv: Sidfot Nederst

en: Twitter Link
sv: Twitter-länk
