Harmony Haven (1.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Footer First
vi: Phần chân thứ nhất

en: Footer Second
vi: Phần chân thứ hai
