Harmony Haven (1.0.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Logo
ca: Logotip

en: Header
ca: Capçalera

en: email
ca: correu

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Footer Bottom
ca: Peu de pàgina inferior
