Harmony Haven (1.0.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Header
et: Päis

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus
