Harmony Haven (1.0.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Header
eu: Goiburua

en: email
eu: eposta

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia
