Harmony Haven (1.0.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: email
hi: ईमेल

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: Main navigation
hi: मुख्य नेविगेशन
