Harmony Haven (1.0.2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Logo
ne: ब्याज

en: Header
ne: हेडर

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Front Page Slideshow
ne: अगाडि पृष्ठ स्लाइड शो

en: Show slideshow
ne: स्लाइड शो देखाउनुहोस्

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
ne: अगाडिको पृष्ठमा स्लाइड शो देखाउन यो विकल्पमा चिन्ह लगाउनुहोस्। लुकाउन अनचेक गर्नुहोस्।

en: Footer Logo
ne: फुटर लोगो
