Harmony Haven (1.0.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Logo
oc: Lògo

en: Header
oc: Entèsta

en: email
oc: corrièr electronic

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina
