Harmony Haven (1.0.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Header
fr: Entête

en: email
fr: courriel

en: Main navigation
fr: Navigation principale

en: Front Page Slideshow
fr: Diaporama de la page d'accueil

en: Footer Bottom
fr: Bas du pied de page

en: Footer First
fr: Premier pied de page

en: Footer Second
fr: Deuxième pied de page
