Harmony Haven (1.0.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Logo
he: לוגו

en: Header
he: כותרת עליונה

en: email
he: דוא"ל

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Twitter Link
he: קישור בטוויטר

en: Facebook Link
he: קישור בפייסבוק
