Harmony Haven (1.0.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Logo
ja: ロゴ

en: Header
ja: ヘッダー

en: email
ja: メール

en: Copyright
ja: 著作権

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション
