Harmony Haven (1.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Logo
lt: Logotipas

en: Header
lt: Antraštė

en: email
lt: el. paštas

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija
