Harmony Haven (1.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Header
lv: Galvene

en: email
lv: epasts

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Footer Bottom
lv: Kājenes Apakša
