Harmony Haven (1.0.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Header
pl: Nagłówek

en: email
pl: e-mail

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Front Page Slideshow
pl: Strona główna pokazu slajdów.

en: Footer Bottom
pl: Dół stopki

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: Show slideshow
pl: Pokaż pokaz slajdów.

en: Facebook Link
pl: Link do Facebook
