Harmony Haven (1.0.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Main navigation
pt: Navegação principal

en: Footer Bottom
pt: Rodapé Inferior

en: Footer First
pt: Primeiro Rodapé

en: Footer Second
pt: Segundo Rodapé

en: Twitter Link
pt: Link do Twitter

en: Facebook Link
pt: Link do Facebook

en: Show Social Icons
pt: Mostrar ícones Sociais
