Harmony Haven (1.0.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Header
tr: Üst bilgi

en: email
tr: e-posta

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Footer Bottom
tr: Altbilgi Altı
