Harmony Haven (1.0.2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Logo
uk: Логотип

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: email
uk: електронна пошта

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Footer Bottom
uk: Низ нижнього колонтитула

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Twitter Link
uk: Посилання Твітеру

en: Facebook Link
uk: Посилання Facebook

en: Show Social Icons
uk: Показати іконки соціальних мереж

en: Social Media Link
uk: Посилання на соціальні мережі
