Hashtags (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Name
bo: མིང

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Other
bo: གཞན
