Hashtags (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Manager
ca: Gestor

en: Name
ca: Nom

en: Advanced
ca: Avançat

en: Other
ca: Altres

en: Activate
ca: Activat
