Hashtags (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Name
cy: Enw

en: Advanced
cy: Uwch

en: Other
cy: Arall
