Hashtags (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Name
el: Όνομα

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Other
el: Άλλο
