Hashtags (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Name
eo: Nomo

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Other
eo: Alia
