Hashtags (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Name
et: Nimi

en: Advanced
et: Täpsem

en: Other
et: Muu

en: Activate
et: Aktiveeri
