Hashtags (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Manager
fa: مدیر

en: Name
fa: نام

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Other
fa: ساير

en: Activate
fa: فعال‌سازی
