Hashtags (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Manager
fr: Gestionnaire

en: Name
fr: Nom

en: Advanced
fr: Avancé

en: Other
fr: Autre

en: Activate
fr: Activer

en: Administer hashtags
fr: Administrer les mots-clics
