Hashtags (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Manager
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Activate
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಳಿಸು
