Hashtags (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Manager
nn: Grunnleggjar

en: Name
nn: Namn

en: Other
nn: Andre
