Hashtags (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Manager
sk: Správca

en: Name
sk: Názov

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Other
sk: Ostatné

en: Activate
sk: Aktivovať
