Hashtags (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Manager
uk: Керівник

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Advanced
uk: Розширені

en: Other
uk: Інше

en: Activate
uk: Задіяти
