Hashtags (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Name
az: Ad

en: Advanced
az: Əlavə

en: Other
az: Digər

en: Activate
az: Aktivləşdirin
