Hashtags (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Manager
da: Administrator

en: Name
da: Navn

en: Advanced
da: Avanceret

en: Other
da: Anden

en: Activate
da: Aktivér
