Hashtags (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Advanced
de: Erweitert

en: Other
de: Weitere

en: Activate
de: Aktivieren
