Hashtags (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Manager
es: Administrador

en: Name
es: Nombre

en: Advanced
es: Avanzado

en: Other
es: Otro(s)

en: Activate
es: Activar
