Hashtags (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Manager
fi: Manageri

en: Name
fi: Nimi

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Other
fi: Muu

en: Activate
fi: Aktivoi tilaus
