Hashtags (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Manager
gl: Xestor

en: Name
gl: Nome

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Other
gl: Outro

en: Activate
gl: Activar
