Hashtags (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Manager
ja: マネージャー

en: Name
ja: 名前

en: Advanced
ja: 高度

en: Other
ja: その他

en: Activate
ja: 有効化
