Hashtags (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Manager
ka: მენეჯერი

en: Name
ka: სახელი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Other
ka: სხვა
