Hashtags (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Manager
lt: Valdytojas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Other
lt: Kiti

en: Activate
lt: Aktyvuoti
