Hashtags (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Manager
lv: Vadītājs

en: Name
lv: Nosaukums

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Other
lv: Citi

en: Activate
lv: Aktivizēt
