Hashtags (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Name
my: အမည်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Other
my: အခြား
