Hashtags (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Manager
nl: Beheerder

en: Name
nl: Naam

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Other
nl: Andere

en: Activate
nl: Activeer
