Hashtags (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Name
ro: Nume

en: Advanced
ro: Avansat

en: Other
ro: Altele
