Hashtags (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Manager
te: నిర్వాహకుడు

en: Name
te: పేరు

en: Other
te: ఇతర
