Hashtags (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Manager
tr: Yönetici

en: Name
tr: İsim

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Other
tr: Diğer

en: Activate
tr: Etkinleştir
