Hashtags (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Name
ug: ئىسىم

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Other
ug: باشقا

en: Activate
ug: قوزغىتىش
