Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང
