Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: Menu
bs: Meni

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Languages
bs: Jezici
