Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Menu
eu: Menua

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Menus
eu: Menuak
