Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Languages
gu: ભાષાઓ
