Haystack Instant Search (8.x-1.8) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Menu
kk: Мәзір

en: Configure
kk: Баптау

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Languages
kk: Тілдер

en: Menus
kk: Мәзірлер
